Noviembre 2014

- 1ª Autonómica Juvenil G-9

* (8/11) 18:30 h: CALDAS C.F. 0 - 2  CD MOAÑA

* (15/11) 16:00 h: RÁP. BAHÍA 0 - 3 CALDAS C.F.

* (22/11) 16:15 h: CALDAS C.F. 2 - 3  SAN MARTÍN

* (30/11) 12:00 h: PORTAS 1 - 2  CALDAS C.F.

- Liga Gallega Cadete Sur

(8/11)  16:15 h: CALDAS C.F. 0 - 3  U. O GROVE

* (15/11) 16:15 h: CALASANCIO 1 - 2  CALDAS C.F.

* (20/11)  20:00 h: COMESAÑA 1 - 1 CALDAS C.F. 

* (23/11)  12:00 h: CALDAS C.F. 0 - 2 BARBADÁS

* (29/11)  20:00 h: A SECA 6 - 0 CALDAS C.F.

- 2ª Autonómica Infantil G-9

* (8/11)  10:30 h: CD MOSTEIRO 1 - 3 CALDAS C.F.

* (15/11) 16:15 h: CALDAS C.F. 3 - 0 SALGUEIRIÑOS B

* (23/11) 10:15 h: MONTEPORREIRO 2 - 3  CALDAS C.F.

* (29/11) Descansa.

- 1ª Autonómica Alevín F-11

* (2/11)  11:00 h: CAMBADOS 4 - 2  CALDAS C.F.

* (9/11)  12:00 h: CALDAS C.F. 1 - 0 PORTONOVO

* (15/11) 12:00 h: DENA 0 - 4  CALDAS C.F.

* (22/11) 12:00 h: CALDAS C.F. 5 - 0  RIBADUMIA

* (30/11) 11:30 h: AROSA 2 - 1  CALDAS C.F.

- 2ª Autonómica Alevín F-8 G-62:

* (8/11)  10:00 h: SAN MARTÍN 2 - 2  CALDAS C.F.

* (16/11) 12:00 h: CALDAS C.F. 1 - 1 EF BARRO

* (22/11) Descansa

* (29/11) 18:30 h: CALDAS C.F. 1 - 8 AMANECER

- 1ª Autonómica Benjamín F-8:

* (8/11)  11:30 h: BELUSO 2 - 8  CALDAS C.F.

* (15/11) 13:00 h: CALDAS C.F. 1 - 2 PORTERO 2000

* (22/11) 18:15 h: ED AROUSA 6 - 0  CALDAS C.F.

* (29/11) 13:00 h: CALDAS C.F. 2 - 2  MOAÑESA

- 1ª Autonómica Prebenjamín F-8 G-61

* (8/11)  12:00 h: CALDAS C.F. 11 - 3  SEK ATLÁNTICO

* (15/11) 11:45 h: CALDAS C.F. 17 - 0 EF BARRO

* (22/11) 12:00 h: MARCÓN 2 - 8  CALDAS C.F.

* (29/11) 11:45 h: CALDAS C.F. 10 - 0 MORAÑA

- 1ª Autonómica Prebenjamín F-8 G-64

* (6/11)  18:30 h: CALDAS C.F. B 3 - 2 VILLA DE MARÍN B 

* (8/11)  12:30 h: MOAÑESA B 4 - 1  CALDAS C.F. B

* (15/11) 10:30 h: CALDAS C.F. B 0 - 0 VILANOVA B

* (23/11) 11:30 h: CAMBADOS B 4 - 2 CALDAS C.F. B

* (29/11) 10:30 h: CALDAS C.F. B 1 - 5 PORTONOVO B

* (4/12)  18:30 h: AROSA B - CALDAS C.F. B (As Corticeiras)

* (6/12)  PUENTEARNELAS B - CALDAS C.F. B

* (8/12)  11:00 h: CALDAS C.F. B - CÉLTIGA B

- Liga Biberón de Poio.

- Pabellón IES FONTENLA de Poio.

* (29/11) 12:42 h: CALDAS C.F. 2 - 1 SCD SALCEDO

* (13/12) 13:03 h: SEK ATL. - CALDAS C.F.








Concello de Caldas de Reis
Horel O´Cruceiro. Restaurante-Cafetería
Enquadre, Impresión digital

CLUBE DE FUTBOL CALDAS

As Corticeiras
Carretera N-640 Caldas-Vilagarcía
Caldas de Reis
Pontevedra


T: 644 87 22 59
E: caldascf@hotmail.es

Donde estamos


Ver Campo As Corticeiras